Qershi online dating


08-Mar-2016 02:44

Që nga Roshniku kishin sjellë me vete dhe një tufë me halle që vendosën t´i ndajnë me redaksinë. I tkurrur nga dhembja si një zemër që vuan për zemrën tjetër. Më thoshte se e kishte marrë malli marrëzisht për mua dhe unë vetëm të jem i marrë që të mos e besoj. Mirë do të bënte, fundja lotët nuk janë vetëm për gratë.

Si zakonisht, tema për Shqipërinë virtuale nuk mund të mungonte, edhe pse siç thuhej rëndom, ardhja e Realit në Tiranë, kishte treguar qartë fytyrën e Shqipërisë reale në të cilën jetojmë të gjithë. Aheng këtu, aheng atje, shfaqje, gallatë, VIP-a me brekë dhe pa brekë, sherre në ekran dhe puthje armiqsh mbas sherrit në lokal, suksese, arritje historike”, tha gazetari i parë. Mua më kanë thënë ca herë spiun shokët, por që të flija me një spiune, nuk më kishte ndodhur kurrë. Paguajnë me kartë krediti për gruan dhe furnizojnë fshehurazi me dollarë kartën e kreditit që kanë hapur për të dashurat. Ajo është si qershi mbi tortën e hidhur të jetës sime”, na tha. Një burrë kryelartë në Shqipërinë reale, ja vlen të qajë.

Kohet e fundit po rekomandohet nje diete e shendetshme per keta te semure, qe do te thote se ata mund te ushqehen me gjithçka, por me mase. Sipas tyre, nuk ekzistojne ushqime kategorikisht te ndaluara per diabetiket.

Keto jane disa nga pyetjet qe nje diabetik ia ben vetes çdo dite.

“Edhe mua më pëlqen e njëjta Shqipëri, madje edhe ajo e dhomës së gjumit. Duhet të jetë eksperiencë e jashtëzakonshme”, tha gazetari i dytë. Ky fat më ra, këtë fat po jetoj”, tha shkurt gazetari i tretë. Po të hetojë SHISH-i, do të zbulojë se ata janë shefat e agjenturës së agjenteve të tyre, grua dhe e dashur”, tha gazetari i tretë.

Kur u ktheva në shtëpi, gruaja m´u duk më e plakur, por një të fikur dritën e dhomës dhe kur nisa të kryej me përpikmëri detyrimin bashkëshortor, domethënë, jetova me symbyllur ato dy minutat e trishtuara mbi gruan, i futa një të përfytyruar të dashurës dhe nuk më doli dhe aq keq”, tha gazetari i dytë. Që kur më rrinte sipër në krevat më ngjante vetja si tortë, si tortë më ngjante. Pastaj na tregoi një shkresë që i ishte dërguar SHISH-it shqiptar, nga një institucion i nderuar që mbledh para nga biznesi për llogari të shtetit shqiptar. SHISH-i vihej në dijeni nga ky institucion se qytetarë të ndryshëm shqiptarë ishin rekrutuar për llogari të një shërbimi të huaj në Amerikë me emrin: Victoria Secrets!

GCC chief Abdullatif al-Zayani flew out of Sana’a after Saleh failed to ink the plan.

In response, GCC ministers announced they had suspended their mediation efforts, although they expressed hope Saleh might still sign up to the deal, which they described as “the best way possible to overcome the current situation”.

Saleh had explicitly warned of civil war on Sunday when he refused to sign the transition plan brokered by impoverished Yemen’s wealthy Gulf neighbours.“If they remain stubborn, we will confront them everywhere with all possible means,” Saleh said.“If they don’t bow, and want to take the country into a civil war, let them be responsible for it and for the blood that was shed and that will be shed if they insist on their stupidity.”Youth leader Wassim al-Qershi vowed on Monday that the protest movement would remain peaceful.“The president thinks that the only solution is to provoke a civil war between rival units of the army,” al-Qershi said.Kequshqyerja eshte nje nga faktoret kryesore per shfaqjen e diabetit. Por ne te vertete a keshillohen embelsirat dhe pijet alkoolike?Por kjo nuk do te thote se diabetiket duhet te rrine pa ngrene per te mbajtur nen kontroll semundjen. Mjeket endokrinolog sqarojne se si duhet te jete regjimi ditur i nje diabetiku.Machine guns were fired and grenades hurled during the clashes, which happened near the home of tribal chief Sadiq al-Ahmar in the Yemeni capital, according to the witnesses.

Several people were wounded in the fighting, a security official said on condition of anonymity, without specifying how many or from which side.Te diabetiket me diabet te tipit 2, qe ne shumicen e rasteve jane dhe obeze, ku makroangiopatia diabetike (arteroskleroza diabetike) eshte me e shprehur se te diabetiket me diabet te tipit 1, kerkohet perdorimi i kufizuar i yndyrave shtazore, gjalpit dhe te verdhes se vezes.A few years ago, I was moving from Michigan to Texas. 6 months later he proposed and we are now preparing for the wedding of our dreams! “This Americano is really watered down; and it’s lukewarm. There hasn’t been one day that we haven’t seen eachother. Read More My trip to Ecuador, meeting Alexandra and her family for the first time was incredible. We had been corresponding for the last couple of months and during that time developed a very close and loving relationship.… continue reading »


Read more

Nero combines huge amounts of features in a compact and easy to use package.… continue reading »


Read more

You’re looking for a serious relationship but can’t seem to meet anyone interesting around you? With the invention of dating apps like Tinder, we sometimes forget how people used to meet back in the day.… continue reading »


Read more

Or, if you’re not actually at the bar, you can always just send your crush a “thinking about you… Oh, and speaking of possible regrets, Frankly provides the ultimate luxury: letting you un-send a text, and depending on the retracted content, maintain your dignity.… continue reading »


Read more